Toussaint Louverture

Дивитися Toussaint Louverture онлайн

2012 1 Сезони Драма

Хочете подивитися Toussaint Louverture? IPTV Player відкриває Toussaint Louverture (2012) на всіх ваших екранах у 4K Ultra HD. Ось усе, що потрібно для перегляду.

Про що Toussaint Louverture?

Toussaint opposes the Spanish army and joins the French troops. On Saint-Domingue he succeeds to push the English back. He proclames himself as the gouvernor of Saint-Domingue. To restore the economy he takes a bold descision. He calls for the workers to return to the plantages...

Останній епізод

С1 · Епізод 2 — Episode 2 · 2012-02-15

Жанри
Драма
Перший показ
2012-02-14

Головні ролі

  • Jimmy Jean-Louis Toussaint Louverture
  • Aïssa Maïga Suzanne
  • Yann Ebongé Moyse
  • Arthur Jugnot Pasquier
  • Pierre Cassignard Laveaux
  • Hubert Koundé Dessalines

Як дивитися Toussaint Louverture на IPTV Player

Переглянути Toussaint Louverture на IPTV Player можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Toussaint Louverture у 4K на IPTV Player — дізнайтеся про підписка IPTV або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Toussaint Louverture сьогодні

Почніть безкоштовну пробу IPTV Player і дивіться Toussaint Louverture сьогодні, а також тисячі фільмів, серіалів і прямих каналів у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads