Wing Chun

Wing Chun izle

★ 6.9 1994 93 dk AksiyonKomediDram

Wing Chun izlemek ister misiniz? IPTV Player, Wing Chun (1994) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Wing Chun konusu nedir?

Martial arts expert Wing Chun battles bandits in this magical film that provides as many laughs as it does wallops. Besides horse thieves, Wing Chun must deal with the men around her who simply can't handle a strong, independent woman. Ultimately, she must dish out "lessons" again and again and again until the respect for her remarkable skills is finally won.

Türler
Aksiyon, Komedi, Dram
Vizyon
1994-03-24
Yönetmen
Yuen Woo-ping
Puan
★ 6.9 / 10

Başroldekiler

  • Michelle Yeoh Yim Wing Chun
  • Donnie Yen Leung Pok To
  • Waise Lee Chi-Hung Scholar Wong
  • Kingdom Yuen King-Tan Abacus Fong
  • Catherine Hung Yan Charmy
  • Norman Tsui Siu-Keung Flying Chimpanze

IPTV Player üzerinde Wing Chun nasıl izlenir

IPTV Player üzerinde Wing Chun izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Wing Chun içeriğini IPTV Player ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Wing Chun izlemeye bugün başlayın

IPTV Player ücretsiz denemenizi başlatın ve Wing Chun içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads