Chris Colorado

Chris Colorado izle

★ 6.5 2000 1 Sezonlar AnimasyonÇocuklarAksiyon & Macera

Chris Colorado izlemek ister misiniz? IPTV Player, Chris Colorado (2000) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Chris Colorado konusu nedir?

Chris Colorado is a French animated television series consisting of 26 episodes, created by Thibaut Chatel, Franck Bertrand and Jacqueline Monsigny, with original series music is written by Fabrice Aboulker. It was first aired in France on 18 December 2000 on Canal+, and later on FR3, and it is broadcast regularly on the Mangas channel. Each episode is approximately 26 minutes long. DVD copies of the show are almost impossible to find, as it had a very low release rate. One DVD containing the first four episodes has been released in France.

Son bölüm

S1 · Bölüm 19 — Enemy Brothers · 2001-12-01

Türler
Animasyon, Çocuklar, Aksiyon & Macera
İlk yayın
2000-12-18
Puan
★ 6.5 / 10

Başroldekiler

  • Roger Carel Professeur Amton (voice)
  • Emmanuel Curtil Chris Colorado / Christopher Kranz (voice)
  • Dominique Paturel Richard Jullian Krantz (voice)
  • Marie-Christine Darah Lili, Rebecca Wong (voice)
  • Benoît Allemane Amiral Jack Mitchell (voice)

IPTV Player üzerinde Chris Colorado nasıl izlenir

IPTV Player üzerinde Chris Colorado izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Chris Colorado içeriğini IPTV Player ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Chris Colorado izlemeye bugün başlayın

IPTV Player ücretsiz denemenizi başlatın ve Chris Colorado içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads