The Stranger

Гледајте The Stranger онлајн

★ 7.2 2020 1 Сезоне МистеријаКрими

Желите да гледате The Stranger? IPTV Player доноси The Stranger (2020) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је The Stranger?

When a stranger makes a shocking claim about his wife, Adam Price's life upends as he becomes entangled in a web of secrets.

Најновија епизода

С1 · Епизода 8 — Episode 8 · 2020-01-30

A violent confrontation leads to new revelations, and the truth about Corinne's disappearance finally emerges.

Жанрови
Мистерија, Крими
Прво емитовање
2020-01-30
Оцена
★ 7.2 / 10

Главне улоге

  • Richard Armitage Adam Price
  • Siobhan Finneran DS Johanna Griffin
  • Hannah John-Kamen The Stranger
  • Jennifer Saunders Heidi Doyle
  • Dervla Kirwan Corinne Price
  • Jacob Dudman Thomas Price

Како гледати The Stranger на IPTV Player

Гледање The Stranger на IPTV Player траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Stranger у 4K на IPTV Player — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Stranger данас

Покрените бесплатну пробу IPTV Player и гледајте The Stranger данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads