In the Dark

Гледајте In the Dark онлајн

★ 6.3 2017 1 Сезоне КримиДрама

Желите да гледате In the Dark? IPTV Player доноси In the Dark (2017) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је In the Dark?

DI Helen Weeks grapples with pregnancy as she undertakes a very personal abduction case.

Најновија епизода

С1 · Епизода 4 — In the Dark (2) · 2017-08-01

Weeks' investigation pulls her further into Manchester's criminal underworld. Meanwhile, can Theo cheat death as the gang continues to be hunted by a mystery gunman?

Жанрови
Крими, Драма
Прво емитовање
2017-07-11
Оцена
★ 6.3 / 10

Главне улоге

  • MyAnna Buring DI Helen Weeks
  • Ben Batt DI Paul Hopkins
  • David Leon DI Adam Perrin
  • Jamie Sives DCI Jack Gosforth
  • Georgia Tennant Jenny
  • Matt King Phil Hendricks

Како гледати In the Dark на IPTV Player

Гледање In the Dark на IPTV Player траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте In the Dark у 4K на IPTV Player — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате In the Dark данас

Покрените бесплатну пробу IPTV Player и гледајте In the Dark данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads