Wei-Lai

Sledovať Wei-Lai online

★ 6.0 2022 14 min KomédiaRodinnýDráma

Chcete sledovať Wei-Lai? IPTV Player prináša Wei-Lai (2022) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Wei-Lai?

Tired of getting pushed and punished by his own parents, Wei-Lai, an 11-year-old Chinese American boy, decides to show up at his best friend's family and offers himself up for their adoption.

Žánre
Komédia, Rodinný, Dráma
Premiéra
2022-06-24
Réžia
Robin Wang
Hodnotenie
★ 6.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Arthur Zhang Wei-Lai
  • Benjamin Widner Luca
  • Zhan Wang Mr. Hao
  • Eon Song Mrs. Hao
  • Laura Chowenhill Mrs. Francis
  • Chris Devlin Mr. Francis

Ako sledovať Wei-Lai na IPTV Player

Sledovanie Wei-Lai na IPTV Player trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Wei-Lai vo 4K na IPTV Player — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Wei-Lai ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Player a sledujte Wei-Lai ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads