Monte Walsh

Sledovať Monte Walsh online

★ 6.3 1970 99 min Western

Chcete sledovať Monte Walsh? IPTV Player prináša Monte Walsh (1970) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

Pozrieť trailer

O čom je Monte Walsh?

Monte Walsh a jeho priateľ Chet Rollins sú kovboji márne hľadajúci prácu v mestečku Harmony v Arizone v čase, keď už skôr končia "zlaté dni" starého Západu. Na nejaký čas sa usadia na ranči vedenom Calom Brennanom. Za Montyho sa chce vydať jeho dávna láska Martine, starnúci kovboj má však strach, že by oboch nedokázal uživiť. Východisko z neveselej finančnej situácie nachádza Chet vo svadbe s vdovou Mary Eagleovou, ktorá vlastní výnosný obchod s najrôznejším tovarom. Zato ich bývalý kamarát, nezamestnaný Shorty, sa dáva na cestu banditami...

Žánre
Western
Premiéra
1970-09-26
Réžia
William A. Fraker
Hodnotenie
★ 6.3 / 10

Hlavné obsadenie

  • Lee Marvin Monte Walsh
  • Jeanne Moreau Martine Bernard
  • Jack Palance Chet Rollins
  • Mitchell Ryan Shorty Austin
  • Jim Davis Cal Brennan
  • G.D. Spradlin Hal Henderson

Ako sledovať Monte Walsh na IPTV Player

Sledovanie Monte Walsh na IPTV Player trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Monte Walsh vo 4K na IPTV Player — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Monte Walsh ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Player a sledujte Monte Walsh ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads