Varg Veum

Vezi Varg Veum online

★ 6.4 2007 2 Sezoane CrimăDramă

Vrei să vezi Varg Veum? IPTV Player aduce Varg Veum (2007) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este Varg Veum?

Private detective Varg Veum lives, and is consulted in various criminal cases, in Bergen on the west coast of Norway.

Ultimul episod

S2 · Episod 6 — Cold Hearts · 2012-03-30

While investigating a case of sisters who have vanished, Varg Veum is about to become a father. He realizes that the case has connections to the police investigating the murder. Varg is risking his pregnant wife's life if he wants to follow the case.

Genuri
Crimă, Dramă
Prima difuzare
2007-09-08
Evaluare
★ 6.4 / 10

Distribuția principală

  • Trond Espen Seim Varg Veum
  • Martine Johansen Torill / Eva Beate
  • Lene Nystrøm Karin
  • Nikolaj Lie Kaas Kniven
  • Bjørn Floberg Polizeichef Hamre
  • Petronella Barker Sidsel

Cum să vezi Varg Veum pe IPTV Player

Vizionarea Varg Veum pe IPTV Player durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Varg Veum în 4K pe IPTV Player — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Varg Veum astăzi

Începe proba gratuită IPTV Player și vezi Varg Veum astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads