The Doll

Vezi The Doll online

★ 2.5 2017 80 min HorrorSFThriller

Vrei să vezi The Doll? IPTV Player aduce The Doll (2017) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este The Doll?

When Chris and Andy order a model from an escort service, they find that something is unnaturally wrong with Natasha, something deadly wrong.

Genuri
Horror, SF, Thriller
Lansare
2017-12-08
Regizor
Susannah O'Brien
Evaluare
★ 2.5 / 10

Distribuția principală

  • Valeria Lukyanova The Doll
  • Isabella Racco Shannon
  • Anthony Del Negro Andy
  • Christopher Lenk Chris
  • Don Scribner Mad Doctor
  • Mindy Robinson Mindy

Cum să vezi The Doll pe IPTV Player

Vizionarea The Doll pe IPTV Player durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi The Doll în 4K pe IPTV Player — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi The Doll astăzi

Începe proba gratuită IPTV Player și vezi The Doll astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads