iSmart Shankar

Oglądaj iSmart Shankar online

★ 5.2 2019 141 min AkcjaSci-FiThriller

Chcesz obejrzeć iSmart Shankar? IPTV Player udostępnia iSmart Shankar (2019) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest iSmart Shankar?

A contract killer goes on the run after eliminating a target and eventually finds himself linked to a slain cop whose memory is transferred to his brain.

Gatunki
Akcja, Sci-Fi, Thriller
Premiera
2019-07-18
Reżyseria
Puri Jagannadh
Ocena
★ 5.2 / 10

Główna obsada

  • Ram Pothineni iSmart Shankar
  • Nidhhi Agerwal Sarah
  • Satyadev Kancharana Arun
  • Nabha Natesh Chandini
  • Sayaji Shinde CBI Officer
  • Ashish Vidhyarthi Ramamoorthy

Jak oglądać iSmart Shankar na IPTV Player

Oglądanie iSmart Shankar na IPTV Player zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj iSmart Shankar w 4K w IPTV Player — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać iSmart Shankar już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV Player i oglądaj iSmart Shankar już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads