Christopher Columbus

Oglądaj Christopher Columbus online

★ 6.2 1985 1 Sezony DramatAkcja i Przygoda

Chcesz obejrzeć Christopher Columbus? IPTV Player udostępnia Christopher Columbus (1985) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest Christopher Columbus?

After his proposal to sail west to the East Indies is rejected by Portugal, Columbus overcomes court intrigue in Spain to gain support for his expedition.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 4 — Episode 4 · 1985-03-28

Gatunki
Dramat, Akcja i Przygoda
Pierwsza emisja
1985-03-07
Ocena
★ 6.2 / 10

Główna obsada

  • Gabriel Byrne Christopher Columbus
  • Rossano Brazzi Diego Ortiz De Vilhegas
  • Virna Lisi Dona Moniz Perestrello
  • Oliver Reed Martin Pinzon
  • Raf Vallone Jose Vizinho
  • Max von Sydow Re Giovanni del Portogallo

Jak oglądać Christopher Columbus na IPTV Player

Oglądanie Christopher Columbus na IPTV Player zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Christopher Columbus w 4K w IPTV Player — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Christopher Columbus już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV Player i oglądaj Christopher Columbus już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads