The Courier

The Courier online kijken

★ 6.0 2019 99 min ActieThrillerAvontuur

Wil je The Courier kijken? IPTV Player brengt The Courier (2019) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat The Courier over?

Een vrouwelijke koerier ontdekt op een dag een bom in het pakje dat ze momenteel in bezit heeft. Het pakje is bestemd voor de getuige van de moord op een gangsterbaas. De koerier neemt zich voor om de getuige te redden en krijgt corrupte CIA-agenten en Russische huurmoordenaars achter zich aan.

Genres
Actie, Thriller, Avontuur
Uitgebracht
2019-11-22
Regisseur
Zackary Adler
Beoordeling
★ 6.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Olga Kurylenko The Courier
  • Gary Oldman Ezekiel Mannings
  • Dermot Mulroney Special Agent Roberts
  • William Moseley Agent Bryant
  • Alicia Agneson Agent Simmonds
  • Amit Shah Nick Murch

Hoe The Courier te kijken op IPTV Player

The Courier kijken op IPTV Player kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk The Courier in 4K bij IPTV Player — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met The Courier kijken

Start je gratis IPTV Player-proef en kijk The Courier vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads