Mister Johnson

Tonton Mister Johnson dalam talian

★ 6.2 1991 101 min Drama

Mahu menonton Mister Johnson? IPTV Player membawa Mister Johnson (1991) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Mister Johnson?

In 1923 British Colonial Nigeria, Mister Johnson is an oddity -- an educated black man who doesn't really fit in with the natives or the British. He works for the local British magistrate, and considers himself English, though he has never been to England. He is always scheming, trying to get ahead, which lands him in a lot of hot water.

Genre
Drama
Tayangan
1991-03-22
Pengarah
Bruce Beresford
Penilaian
★ 6.2 / 10

Pelakon utama

  • Maynard Eziashi Mister Johnson
  • Pierce Brosnan Harry Rudbeck
  • Edward Woodward Sargy Gollup
  • Beatie Edney Celia Rudbeck
  • Denis Quilley Bulteen
  • Nick Reding Tring

Cara menonton Mister Johnson di IPTV Player

Menonton Mister Johnson di IPTV Player mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Mister Johnson 4K di IPTV Player — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Mister Johnson hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTV Player dan tonton Mister Johnson hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads