Jack Irish

Jack Irish megtekintése online

★ 6.7 2016 3 Évadok DrámaBűnügyi

Szeretnéd nézni a(z) Jack Irish? A(z) IPTV Player minden képernyődre elhozza a(z) Jack Irish (2016) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Jack Irish?

Jacket felbérlik, hogy találjon meg egy volt csalót. A nyomok gyilkossághoz és egy eltűnt személyhez vezetnek, ezzel Jack beleveti magát a Fitzroytól a Fülöp-szigetekig terjedő bűneset gyilkos hálójába.

Legújabb epizód

É3 · Epizód 4 — Hell Bent (Part 4) · 2021-07-04

As the Great White pay day approaches, more people come into the line of fire and Jack must lay to rest the ghosts of the past or risking losing everything all over again.

Műfajok
Dráma, Bűnügyi
Első adás
2016-02-11
Értékelés
★ 6.7 / 10

Főszereplők

  • Guy Pearce Jack Irish
  • Roy Billing Harry Strang
  • Aaron Pedersen Cam Delray
  • Damien Richardson Drew Greer
  • Damien Garvey Stan
  • Kate Gorman Carol Tregear

Hogyan nézd a(z) Jack Irish a(z) IPTV Player oldalon

A(z) Jack Irish megnézése a(z) IPTV Player oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Jack Irish 4K-ban itt: IPTV Player — ismerd meg IPTV előfizetés vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Jack Irish még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV Player próbát, és nézd a(z) Jack Irish még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads