Violet Evergarden

Sledovat Violet Evergarden online

★ 8.5 2018 1 Řady AnimovanýDramaSci-Fi & Fantasy

Chcete sledovat Violet Evergarden? IPTV Player přináší Violet Evergarden (2018) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je Violet Evergarden?

Válka skončila a Violet Evergardenová potřebuje práci. Zjizvená a bez emocí nastoupí na pozici zapisovatelky dopisů, aby se o sobě a svojí minulosti dozvěděla víc.

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 13 — Episode 13 · 2018-04-05

The signing ceremony concludes, officially bringing an end to the war. While writing letters for an air show, Violet composes a letter to the Major.

Žánry
Animovaný, Drama, Sci-Fi & Fantasy
První vysílání
2018-01-11
Hodnocení
★ 8.5 / 10

Hlavní obsazení

  • Yui Ishikawa Violet Evergarden (voice)
  • Daisuke Namikawa Gilbert Bougainvillea (voice)
  • Takehito Koyasu Claudia Hodgins (voice)
  • Aya Endo Cattleya Baudelaire (voice)
  • Haruka Tomatsu Iris Cannary (voice)
  • Koki Uchiyama Benedict Blue (voice)

Jak sledovat Violet Evergarden na IPTV Player

Sledovat Violet Evergarden na IPTV Player zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Violet Evergarden ve 4K na IPTV Player — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Violet Evergarden ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Player a sledujte Violet Evergarden ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads