Friday Foster

Sledovat Friday Foster online

★ 6.1 1975 90 min AkčníThriller

Chcete sledovat Friday Foster? IPTV Player přináší Friday Foster (1975) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Friday Foster?

Friday Foster, a magazine photographer, goes to Los Angeles International airport to photograph the arrival of Blake Tarr, the richest black man in America. Three men attempt to assassinate Tarr. Foster photographs the melee and is plunged into a web of conspiracy involving the murder of her childhood friend, a US senator, and a shadowy plan called "Black Widow".

Žánry
Akční, Thriller
Premiéra
1975-12-25
Režie
Arthur Marks
Hodnocení
★ 6.1 / 10

Hlavní obsazení

  • Pam Grier Friday Foster
  • Yaphet Kotto Colt Hawkins
  • Godfrey Cambridge Ford Malotte
  • Thalmus Rasulala Blake Tarr
  • Eartha Kitt Madame Rena
  • Jim Backus Enos Griffith

Jak sledovat Friday Foster na IPTV Player

Sledovat Friday Foster na IPTV Player zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Friday Foster ve 4K na IPTV Player — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Friday Foster ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Player a sledujte Friday Foster ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads